Transport międzynarodowy
Posiadając wysoko wykwalifikowany personel i wypróbowanych partnerów zagranicznych gwarantujemy regularne połączenia zarówno w eksporcie jak i w imporcie, co prowadzi do optymalizacji łańcucha dostaw przesyłek drobnicowych i całopojazdowych.
Transport w 24 godziny
Na potrzeby dostaw expressowych firma Europrovider wprowadziła usługę " just in time". Już teraz możecie Państwo usprawnić łańcuch dostaw Państwa produktów na terenie większości państw Europy.
Magazynowanie i dystrybucja
W ramach logistyki magazynowej realizujemy wszystkie działania związane z ruchem towarów i ich odpowiednim przygotowaniem do dystrybucji.

Transport ponadgabarytowy

Od 2010r. zajmujemy sie organizacją transportu ponadnormatywnego (transport ponadgabarytowy).
O nas
Firma Europrovider jest prężnie rozwijającą się firmą o kapitale polskim, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych i transportowych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Zadaj pytanie...

Dział handlowy
e-mail: handlowy@europrovider.pl

tel. 32 265 82 41
tel. 32 265 82 44

Spedycja
email: spedycja@europrovider.pl

tel. 32 265 82 43

Finanse
e-mail: finanse@europrovider.pl

tel. 32 265 82 42
tel. 32 769 44 69
fax. 32 265 82 45

Jak do nas trafić

Spedycja, Transport międzynarodowy, Transport krajowy, Ładunki niebezpieczne (ADR),Transport chłodniczy, europrovider, Europrovider, transport, logistyka, spedycja, wojkowice, Wojkowice, województwo śląskie, wojewodztwo slaskie, Ślask, Slask, Transport międzynarodowy, Transport ponadgabarytowy, spedycja, logistyka, transport, transport produktów świeżych śląśk, transport produktów mrożonych chorzów, transport produktów przemysłowych, transport produktów przemysłowych śląsk, studio57.pl