ludzieFirma Europrovider jest prężnie rozwijającą się firmą o kapitale polskim, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych i transportowych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.
Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym „just in time” na terenie całej Europy.
Najczęściej obsługiwane prze nas kierunki to Belgia, Holandia, Niemcy, Włochy, Czechy i Słowacja. Zarządzamy miesięcznie blisko 300-toma samochodami ciężarowymi na terenie całej Europy, dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać ładunek z większości miejsc w europie w dzień zlecenia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje transportu całopojazdowego, jak również możliwość konsolidacji ładunków drobnicowych.
Dodatkowo organizujemy na terenie kraju oraz całej Europy transporty ponadgabarytowe i przewóz materiałów niebezpiecznych ADR.

Swobodnie komunikujemy się w języku angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim, dzięki czemu 24 godziny na dobę służymy Państwu pomocą i doradztwem.
Wysoce wykwalifikowana i dynamiczna kadra zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro klienta. Wszyscy nasi Kontrahenci posiadają osobistego Opiekuna Handlowego, oraz błyskawiczny dostęp do informacji o lokalizacji swojego ładunku. Staramy się elastycznie podchodzić do każdego Klienta i kierując się jego sugestiami wybierać optymalne dla Niego rozwiązania logistyczne. Realizując usługi transportowe i spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo.
Poza jakością, terminowością i bezpieczeństwem - mocno stawiamy na informację zwrotną i pełen profesjonalizm pracowników Europrovider.